Новини

Плазмотерапія та її види

Плазмотерапія – одна з найпоширеніших косметологічних процедур, яка відрізняється максимальною безпечністю та ефективним результатом.

Плазмотерапія широко застосовується у косметології та трихології. З її допомогою можна позбутися таких проблем:

в'яла шкіра, що втратила пружність і еластичність;

зморшки, дрібні рубці;

сухість шкіри, лущення;

наслідки надмірної засмаги;

целюліт, розтяжки;

зміцнення волосся, зниження його ламкості та випадіння;

лікування себореї (лупи);

лікування різних видів випадання волосся (вогнищева, дифузна, андрогенна алопеція);

збільшення обсягу волосся та поліпшення їх якості.

Усі ці косметологічні проблеми можна вирішити за допомогою власної плазми крові, але для кожної задачі є особливе рішення.
Наша кров та плазма збагачені різними поживними елементами та тромбоцитами, які при введенні під шкіру, починають діяти та запускати процес регенерації. Залежно від концентрації тромбоцитів в плазмі та наповнення її фібринами розрізняють:

PPP терапія – плазма з нормальною концентрацією тромбоцитів. Цей вид плазмотерапії використовується для відновлення гідробалансу шкіри, зволоження шкіри, видалення куперозу. Плазма проходить лише 1 етап центрифугування і вводиться у проблемну зону.

PRP терапія – плазма, збагачена великою кількістю тромбоцитів та іншими поживними мікроелементами. PRP плазма проходить 2 етапи центрифугування і вводиться локально в необхідні зони. Використовується для підвищення гідробалансу шкіри, корекції зморшок, профілактики хроно та фотостаріння, вироблення колагену та для відновлення шкіри. Цей вид плазмотерапії дозволяє оновити та відновити шкіру та запустити всі необхідні процеси регенерації.

При PRF терапії використовується збагачений тромбоцитами фібрин. За допомогою цього виду плазмотерапії можна позбутися глибоких зморшок, слідів акне та шрамів, а також «кілець Венери», що часто з’являються з віком у жінок на шиї. Метод PRF дозволяє довго зберегти молодість без пластичних операцій.

Для всіх процедур використовується одна й та ж кров, але з різним вмістом тромбоцитів і з застосуванням різних етапів центрифугування.
Різні види плазмотерапії широко застосовуються у косметології і гарантують високий результат. Після курсу шкіра стає пружною, з’являється здоровий колір, зникають пігментні плями, а зморшки стають менш помітними. Плазма активно діє на клітини шкіри, сприяє виробленню колагену, еластину та гіалуронової кислоти. Обличчя стає свіжим та омолодженим.
Важливо пам’ятати, що будь-яка із наведених вище процедур є цілком безпечною, а результат помітний вже після першої процедури.

Визначити, яка процедура потрібна саме вам допоможуть кваліфіковані та досвідчені лікарі косметологічної клініки Verba Beauty. Вже після першої консультації ви матимете чіткий та зрозумілий план дій для досягнення ваших цілей.