Новини

ТОП 5 літніх процедур 

Літо — особлива пора року, коли хочеться відчувати себе гарною та привабливою. Не секрет, що всі косметологи рекомендують підготуватися до теплого сезону завчасно, адже деякі процедури несумісні з палким сонцем. Ми для вас підготували ТОП 5 літніх процедур, що покращують ваш стан шкіри та додадуть вам впевненості у собі.

Видалення судинних зірочок. Інноваційні методи

Судинні зірочки — це розширені капіляри, що знаходяться дуже близько до поверхні шкіри. Зазвичай вони не несуть в собі загрози, але спричиняють косметологічний дискомфорт і можуть вказувати на захворювання вен. Судинні зірочки можуть з’являтися по всьому тілу, найчастіше це ноги, але іноді їх спостерігають на обличчі, руках та щиколотках.

Лікування оніхомікозу

Грибок нігтів або оніхомікоз – інфекційне захворювання, що вражає нігтьову пластину та швидко розмножується. Наявність грибка часто спричиняє фізичний, естетичний та психологічний дискомфорт, адже неприємний запах та руйнація нігтя не дозволяє жити повноцінним здоровим життям.

Як позбутися розтяжок на тілі

Гарне підтягнуте тіло завжди було в моді та привертало увагу. Поява розтяжок (стрій) хоч і не має болісних відчуттів, але спричиняє естетичний та психологічний дискомфорт. 

Косметологічні процедури для зволоження обличчя

Сухість шкіри сприяє швидкому старінню. Втрата вологи провокує зниження пружності та еластичності епідермісу, з’являються зморшки, змінюється тон, з’являється обвисання. Але уповільнити процес допомагають косметологічні процедури для зволоження обличчя.

Омолодження шкіри шиї. Найефективніші методики

Впевнені, ви чули, що саме шия видає наш справжній вік, навіть якщо обличчя виглядає молодим і гарним. Саме тому омолодження шкіри шиї набуває популярності з кожним днем.

Догляд за шкірою в літній період

Літо – особлива пора року, яка радує нас теплом та сонячними променями. Але в цей період необхідно підібрати правильний догляд за шкірою, щоб наповнити її вітамінами та захистити від опіків та ультрафіолету.

Карбоксітерапія – швидке та ефективне омолодження шкіри

З віком, через нестачу кисню у поверхневому шарі шкіри, автоматично запускається процес старіння – з’являються дрібні зморшки, змінюється колір обличчя, втрачається пружність і еластичність та виникають пігментні плями.

Звуження пор за допомогою лазерних процедур

Чиста та здорова шкіра – мрія кожної людини, однак під впливом різних факторів пори людини розширяються, спричиняючи дискомфорт та різного роду незручності.

Ефективні способи позбавлення зморшок

Поява зморшок – це природний процес для нашої шкіри. Зменшення колагену, вплив сонця та зовнішніх факторів спричиняє старіння шкіри та формування різного роду заломів і гусячих лапок. Але сьогодні існують ефективні способи позбавлення зморшок та боротьби з віковими змінами, які ми розглянемо далі в блозі.