Новини

Догляд за шкірою після лазерної епіляції

Лазерна епіляція стала золотим стандартом для безпечного та ефективного позбавлення від небажаного волосся. Косметологічна процедура проходить швидко та безпечно і надає бажаний результат. Але важливо розуміти, що дія лазера не може обійтись від побічних ефектів, хоч і мінімальних. Серед них є подразнення шкіри, роздратування та свербіж. Це спричиняє значний дискомфорт та іноді може заважати жити звичайним життям. Саме тому важливим етапом є догляд після лазерної епіляції, що допоможе швидко відновитись та насолоджуватись гладенькою шкірою без небажаного волосся.

Карбоновий пілінг. Ефективне очищення та омолодження шкіри

Карбоновий пілінг – популярна та ефективна косметологічна процедура, яка допомагає оновити шкіру, розгладити поверхневі зморшки, повернути здоровий колір та позбутися пігментних плям.

Плазмотерапія та її види

Плазмотерапія – одна з найпоширеніших косметологічних процедур, яка відрізняється максимальною безпечністю та ефективним результатом.

Надмірне потовиділення. Чи потрібно лікувати і як?

Потовиділення – фізична реакція нашого організму на високу температуру. Тобто за допомогою роботи потових залоз відбувається охолодження тіла під впливом зовнішніх факторів. На тілі люди від 5 мільйонів потових залоз і найбільше з них розташовано під пахвами, на долонях, стопах, під колінами. Виділення поту при фізичних навантаженнях та стресі – це нормально. Але надмірне потовиділення – це проблема, адже вона не супроводжується такими факторами, як активність чи підвищення температури, а при виникненні стресу ситуація тільки ускладнюється.

Ботулотоксин для корекції зморшок верхньої третини обличчя

М’язи на нашому обличчі постійно працюють та скорочуються. Внаслідок цього з’являються мімічні зморшки, а з часом і глибокі дермальні заломи. Максимальний ефект від роботи наших м’язів можна побачити у верхній третині нашого обличчя. З віком ми помічаємо «гусячі лапки», вертикальні зморшки міжбрів’я, горизонтальні зморшки чола та інші.

Лікування дифузної і гніздової алопеції плазмою

Алопеція – патологічний стан, при якому відбувається порушення роботи волосяних фолікулів, волосся стає тонким, випадає і з’являється облисіння.
Ця проблема трапляється як у чоловіків, так і у жінок і спричиняє значний психологічний дискомфорт.

Плазмоліфтинг обличчя, шиї, декольте

Плазмоліфтинг – одна з найсучасніших косметологічних процедур, в основі якої лежить омолодження шкіри за допомогою ін’єкції власної плазми.

Найкращий час для курсу лазерної епіляції

Лазерна епіляція – найсучасніший та найбезпечніший метод видалення небажаного волосся на тілі. Лазерний промінь впливає лише на ті фолікули, що перебувають у стадії активного росту, руйнуючи їх.

Плазмотерапія – найбезпечніший метод омолодження шкіри

Підтримувати пружність та еластичність шкіри з роками стає все складніше, але це можливо. Допомогти у оновленні та регенерації епідермісу можуть не лише апаратні та лазерні методики, а й інвазивні, які є повністю безпечними для організму. Серед них є і плазмотерапія – косметологічна процедура, де за допомогою власної плазми пацієнта, що вводиться під шкіру за допомогою ін’єкцій, стимулюється активний ріст нових клітин, запускається вироблення колагену та еластину.

Пілінг та його види

Сьогодні найпопулярнішою процедурою для оновлення та регенерації шкіри обличчя є хімічний пілінг. Це й не дивно, адже за допомогою проникнення у шкіру різних спеціальних розчинів запускається підконтрольний процес пошкодження верхнього шару і як результат, відбувається омолодження та очищення епідермісу.