Новини

Карбоновий пілінг. Ефективне очищення та омолодження шкіри

Карбоновий пілінг – популярна та ефективна косметологічна процедура, яка допомагає оновити шкіру, розгладити поверхневі зморшки, повернути здоровий колір та позбутися пігментних плям.

За допомогою карбонового пілінгу можна досягти антибактеріального ефекту, очистити та звузити пори, покращити обмін речовин, регенерувати поверхневий шар епідермісу.

Карбоновий пілінг. Суть процедури.

Карбоновий пілінг – це неінвазивна методика, де за допомогою спеціального гелю на основі карбону та неодимового лазера відбувається взаємодія на епідерміс та на ороговілі клітини. Під час процедури частинки вуглецю проникають у шкіру, ефективно очищають, видаляють забруднення токсини і залишки шкірного жиру.
Ефект від карбонового пілінгу можна побачити вже після першої процедури. Шкіра набуває здорового вигляду, змінюється колір шкіри, зменшуються пори та розгладжуються зморшки. Крім того, лазерні промені нагрівають глибокі шари шкіри, покращують кровообіг, стимулюють природне вироблення еластину і колагену. У результаті покращується еластичність шкіри, що запобігає передчасному старінню.
Карбоновий пілінг – універсальна процедура, яка підходить всім типам шкіри, є абсолютно безпечною, не вражає шкіру, не викликає алергічних реакцій та потребує мінімального часу для відновлення.
Коли і як часто треба робити карбоновий пілінг?
Не дивлячись на те, що у процедурі задіяний лазер, карбоновий пілінг можна робити у будь-який сезон, на відміну від хімічних пілінгів. Для досягнення максимального результату необхідно до 7 процедур, але точну кількість і періодичність визначає лікар косметолог, враховуючи ваш стан шкіри та інші фактори.
Як проходить процедура?

спочатку обличчя очищається, знімається макіяж, шкірний жир та пил;

одягання захисних окулярів, щоб лазерний промінь ніяк не взаємодіяв на очі;

нанесення гелю з вуглецем на необхідну зону (це може бути обличчя, шия, декольте, руки, спина та ін.). Необхідно почекати 8-10 хв, щоб гель підсох;

вплив лазера і руйнація гелю;

очищення шкіри та нанесення заспокійливої альгінатної маски.

Лазерний карбоновий пілінг – ефективна методика для боротьби з акне, постакне та зменшення шрамів.

Якщо ви хочете очистити свою шкіру та позбутися перших ознак старіння, завітайте у косметологічну клініку Verba Beauty. Наші лікарі дерматологи косметологи підберуть найкращі варіанти процедур, щоб досягти бажаного результату.