Доглянута, омолоджена та красива шкіра обличчя і тіла

Послуги лазерної косметології в косметологічній клініці Verba Beauty це різноманітність апаратних процедур та досвід лікарів, що допоможуть у найкоротші терміни отримати бажаний результат та насолоджуватись своєю красою і молодістю.


Дія лазерного променя дозволяє позбутися ряду естетичних та фізичних дефектів, які створюють дискомфорт та провокують невпевненість у собі. Всього через кілька сеансів лазерного лікування ви будете насолоджуватися гарним станом шкіри та відсутністю пігментних плям, рубців чи судинних зірочок.


Лазерна косметологія в Verba Beauty включає такі процедури, як лазерна епіляція, лікування грибка нігтів, лазерне омолодження та багато іншого. Обирайте процедуру, яка необхідна саме вам.

Неодимове лікування рубців і розтяжок - ефективний метод позбавлення естетичних дефектів

З віком на нашому тілі з’являються рубці (шрами) чи розтяжки, які можуть псувати зовнішній вигляд та викликати дискомфорт. Спрямований промінь лазеру впливає на розтягнуту шкіру (стрії) на глибину до 1 мм викликаючи мікропошкодження. Це стимулює вироблення колагену й еластину. Здорові клітини шкіри під впливом тепла починають поділ, в результаті чого деформована ділянка затягується, відновлюється нормальна структура шкіри.

Важливо! Лазерне лікування рубців і розтяжок – це неабляційний метод, тобто під час процедури шрам не шліфується та не видаляється. Лазерне неодимове випромінювання впливає на перших етапах формування колагенових волокон та проростання судин в рубцову тканини. Данна процедура ефективна під час формування рубців і стрій.

Переваги неодимового лікування:
  • ефект помітний вже після першого сеансу;
  • комфорт та безпека методу;
  • відсутність болю;
  • локальна дія лазеру дозволяє діяти лише на уражені ділянки, при цьому не травмувати здорову тканину.
Неодимове лікування лазером за кілька сеансів допоможе позбутись естетичних дефектів, вирівняти тон шкіри та почувати себе красиво та впевнено.

Лікування куперозу - здорова шкіра без судинних почервонінь

Послуги лазерної косметології включають також і лазерне лікування куперозу. Купероз на будь-якій ділянці тіла спричиняє дискомфорт та псує естетичний вигляд і при цьому може викликати негативні наслідки у роботі судинної системи організму. Найефективніший метод лікування куперозу сьогодні – за допомогою лазера. Лазерний промінь впливає безпосередньо на капіляр, не ушкоджуючи шкіру. В результаті впливу стінки капіляра спаюються, припиняється надходження крові в кровоносну судину. Капіляри знебарвлюються, а ваша шкіра знову виглядає здоровою та сяючою.

За допомогою лазера можна однаково ефективно лікувати купероз на будь-якій ділянці тіла, не тільки на обличчі.

Переваги лазерного лікування куперозу:
  • швидко та ефективно;
  • відсутність болю;
  • не потребує реабілітації;
  • безпека та комфорт під час процедури.
Лазерне видалення куперозу – це найефективніший метод відновити здоровий стан шкіри як ззовні, так і зсередини.

Why are we

Чому ми?

Послуги лазерної косметології в Verba Beauty надаються досвідченими лікарями дерматолого-косметологами. Поєднання високої кваліфікації і сучасного обладнання - запорука стійкого ефекту і найкращого результату від процедур

Професіоналізм

Процедури виконують кваліфіковані лікарі

Топове обладнання

Професійне обладнання експертного класу

Медична ліцензія

Державна ліцензія на медичну діяльність

Video

Дізнайтеся більше про процедури з відео

Price

Ціни

Our Team

Команда лікарів

Грешило-Горячева Марина Володимирівна
Грешило-Горячева Марина Володимирівна

Лікар дерматолог, косметолог

Січненко Наталія Сергіївна
Січненко Наталія Сергіївна

Лікар дерматолог, косметолог

Залишилися питання?

Дзвоніть +38 050 407 77 87 або заповніть форму
зворотнього зв’язку