Новини

Плазмотерапія – найбезпечніший метод омолодження шкіри

Підтримувати пружність та еластичність шкіри з роками стає все складніше, але це можливо. Допомогти у оновленні та регенерації епідермісу можуть не лише апаратні та лазерні методики, а й інвазивні, які є повністю безпечними для організму. Серед них є і плазмотерапія – косметологічна процедура, де за допомогою власної плазми пацієнта, що вводиться під шкіру за допомогою ін’єкцій, стимулюється активний ріст нових клітин, запускається вироблення колагену та еластину.

Плазмотерапія є абсолютно безпечною та не викликає алергічних реакцій, а позитивний ефект спостерігається вже після першої процедури.
Плазмотерапія набула своєї популярності завдяки великому вмісту тромбоцитів, що позитивно впливають на наш організм і активують вироблення нових клітин та сприяють регенерації епідермісу.

Як відбувається процедура?

У будь-якому випадку, перше, що необхідно зробити – записатися на консультацію до кваліфікованого лікаря дерматолога косметолога, щоб він зібрав анамнез, оцінив стан шкіри та розказав усі нюанси процедури. До речі, у Verba Beauty працюють саме такі:)
Після того, як протипоказань до процедури не виявили відбувається процес взяття крові, її оброблення у центрифузі. Відділену від крові плазму вводять у шкіру за допомогою ін’єкцій. Для цього використовують дуже тонкі голки, що мінімізують пошкодження та травматизацію шкіри.
Після самої процедури, на обличчя наносять спеціальний крем з заспокійливим ефектом. Для досягнення максимального ефекту, перші 3-4 години не можна торкатися обличчя руками, вмиватися та наносити домашній догляд. Також не рекомендують займатися спортом та відвідувати сауни та лазні.

Ефект від плазмотерапії ви побачите одразу – покращиться загальний вигляд, вирівняється тон та колір, зморшки стануть менш помітними. Але для максимального результату необхідно мінімум 3 сеанси з періодичністю 7-10 днів.

Загальний ефект зберігається до 12 місяців.

Мрієте позбутися пігментних плям та безпечно оновити шкіру? Завітайте на консультацію у Verba Beauty. Наші досвідчені косметологи підберуть найрезультативніші процедури та зроблять усе можливе, щоб ви відчували себе гарними, молодими і здоровими.