Новини

Найкращий час для курсу лазерної епіляції

Лазерна епіляція – найсучасніший та найбезпечніший метод видалення небажаного волосся на тілі. Лазерний промінь впливає лише на ті фолікули, що перебувають у стадії активного росту, руйнуючи їх.

Для того, щоб позбутися більшої кількості волосся, необхідно не лише пройти декілька сеансів лазерної епіляції, а й дочекатися, поки волоски, що знаходяться у стадії сну, почнуть прокидатися.
Коли краще почати курс видалення небажаного волосся?

Звісно, одна процедура не надасть бажаного результату, але зміни будуть помітні одразу. Для досягнення максимального ефекту необхідно мінімум 5- 8 процедур. Все залежить від вашого типу шкіри та від регулярності проведення процедур.

Тривалість між першими сеансами лазерної епіляції значно коротша, ніж між 6м чи 8м, тому косметологи рекомендують починати курс восени або взимку. Власне кажучи, пора року ніяк не впливає на результативність процедури, але є вагомі протипоказання та аргументи, які необхідно враховувати, щоб досягти максимального ефекту.
Серед них можуть бути:
  • Найменш активне сонце. Дія сонячних променів може негативно впливати на стан шкіри, спричинити опіки після лазерної епіляції та стати причиною появи пігментних плям. Косметологи рекомендують не засмагати тиждень до і після процедури. 
  • Зменшується ймовірність активного потіння та купання. В холодні місяці нам легше відмовитись не лише від засмагання, а й від купання в морі, річці чи озері. Також зменшується активне потовиділення, що теж негативно впливає на результат після лазерної епіляції.
  • До літа ваша шкіра буде ідеально гладенькою. Якщо ви розпочнете курс лазерної епіляції восени – влітку ви зможете не хвилюватись за свій зовнішній вигляд і впевнено носити відкритий одяг. 
Хочемо наголосити на тому, що лазерна епіляція – це ефективний та безпечний метод видалення небажаного волосся незалежно від пори року, головне знайти кваліфікованого косметолога та спланувати графік сеансів в залежності від вашого стилю життя.
Звертаємо вашу увагу, що в Verba Beauty ми використовуємо олександритовий лазер, що дозволяє позбутися небажаного волосся всього за 5-8 сеансів. Також у нас діють комплексні програми епіляції, де ви можете заощадити до 20% власного бюджету.

Запишіться на лазерну епіляцію у Verba Beauty – станьте на крок ближче до ідеально гладенької шкіри.