Новини

Пілінг та його види

Сьогодні найпопулярнішою процедурою для оновлення та регенерації шкіри обличчя є хімічний пілінг. Це й не дивно, адже за допомогою проникнення у шкіру різних спеціальних розчинів запускається підконтрольний процес пошкодження верхнього шару і як результат, відбувається омолодження та очищення епідермісу.

Результатом процедури після хімічного пошкодження є активізація вироблення еластину і колагену й стимулювання оновлення клітин епідермісу. Після процедури шкіра помітно омолоджується та покращується тонус.
Варто зазначити, що хімічний пілінг – косметологічна процедура, яка частіше за все проводиться в холодні пори року, щоб виключити агресивну дію сонячних променів на пошкоджені ділянки і максимально швидко відновити шкіру.
Існують різні види хімічних пілінгів і перед проведенням процедури, необхідно детально проконсультуватися з лікарем косметологом, який підбере найнеобхідніші хімічні речовини для швидкої та ефективної регенерації.

Розберемо найпопулярніші з них.
В залежності від глибини проникнення кислот в шари епідермісу розрізняють:

Поверхневий хімічний пілінг – проникає у верхній шар шкіри, очищає, зволожує, нормалізує дію сальних залоз, допомагає при акне. Процедура переноситься без негативних наслідків та є найпопулярнішою методикою для оновлення епідермісу.

Серединний хімічний пілінг – кислота проникає глибше, до базальної мембрани. Після процедури можна спостерігати підвищене лущення, але як результат – потужна омолоджуюча дія, зменшення пігментних плям, шрамів, розтяжок та зморшок. Серединний хімічний пілінг потребує відновлення у вигляді правильного догляду та здорового образу життя протягом 2-3 тижнів.

Глибокий хімічний пілінг – кислота глибоко проникає в епідерміс, випалює його та потужно діє на базальну мембрану. По факту, це глибокий опік, після якого шари епідермісу максимально працюють для оновлення та регенерації шкіри. Така процедура зменшує великі зморшки, рубці та шрами. Ефект зберігається до 10 років, але процедура має проводитися під контролем висококваліфікованого спеціаліста.

Зазвичай у складі пілінгів є хімічні речовини у вигляді кислот та препаратів на їх основі. Серед них можуть бути:

гліколева;

саліцилова;

молочна;

мигдалева;

винна та інші.

Сьогодні популярності набуває і карбоновий пілінг, що проводиться за допомогою лазера та діоксиду вуглецю. Процедура абсолютно безпечна та дозволяє оновити й відбілити шкіру вже після першого сеансу.

Важливо пам’ятати, що будь-які косметологічні процедури потребують контролю спеціаліста. Лише косметолог, оцінивши стан вашої шкіри та розуміючи задачі, може визначити яким видом пілінгу впливати на епідерміс та які кислоти для цього обрати.
Шукаєте косметолога? Мрієте оновити шкіру безпечно та безболісно? Завітайте на консультацію у Verba Beauty. Наші косметологи допоможуть швидко та ефективно вирішити ваші завдання!