Новини

Плазмоліфтинг обличчя, шиї, декольте

Плазмоліфтинг – одна з найсучасніших косметологічних процедур, в основі якої лежить омолодження шкіри за допомогою ін’єкції власної плазми.

Популярності цей метод набув не лише через ефект, який помітний після першого сеансу, а й через те, що це максимально безпечно і не викликає побічних реакцій.
Після введення власної плазми під шкіру відбувається регенераційний процес, відновлюється еластичність та пружність шкіри, зникають дрібні зморшки та пігментні плями. Обличчя, шия, зона декольте набуває кращого зовнішнього вигляду та надає впевненості у собі.
Наша плазма збагачена великою кількістю корисних речовин, що потрібні шкірі. Серед них є кальцій, амінокислоти, залізо, цинк, магній та ін. Всі ці елементи у чистому вигляді потрапляють у верхній шар епідермісу та наповнюють шкіру поживними мікроелементами.
Як проходить плазмоліфтинг?
Плазмоліфтинг не потребує додаткових препаратів, щоб досягти бажаного результату. Перед процедурою у пацієнта береться власна кров, пробірка поміщається в центрифугу, де і відбувається процес відділення плазми. Після цього, за допомогою тонких голок, плазма вводиться в необхідні зони (обличчя, шия, декольте) та запускається процес відновлення епідермісу.
Показання для процедури:
  • зміна кольору шкіри;
  • тьмяність та поява зморшок;
  • провисання шкіри;
  • зневоднення шкіри та поява пігментних плям;
  • розтяжки, шрами, рубці.
Один сеанс плазмоліфтингу займає близько 40-60 хв і для максимального ефекту необхідно 3-5 процедур з інтервалом 2-3 тижні. Реабілітаційного періоду після процедури немає, але варто звернути увагу на те, що застосовувались малоінвазивні методики і верхній шар епідермісу був мінімально травмованим, тому перші 2 тижні після процедури не варто:

відвідувати солярії, бані сауни;

використовувати декоративну косметику;

інтенсивно займатися спортом;

вживати алкоголь.

У перші дні після процедури може бути невеликий набряк, але вже після 1-2 днів шкіра повністю відновиться і ви побачите бажаний результат.
Важливо пам’ятати, що перед процедурою необхідно все детально обговорити з професійним лікарем косметологом. Вже на консультації спеціаліст оцінить стан вашої шкіри і надасть найефективніші поради щодо актуальності процедури та як підготуватися до плазмоліфтингу.
Мрієте пройти безпечний курс омолодження обличчя, шиї та декольте? Завітайте на консультацію у косметологічну клініку Verba Beauty. Кваліфіковані спеціалісти підберуть найкращі методи для реалізації ваших запитів.