Новини

Лікування дифузної і гніздової алопеції плазмою

Алопеція – патологічний стан, при якому відбувається порушення роботи волосяних фолікулів, волосся стає тонким, випадає і з’являється облисіння.
Ця проблема трапляється як у чоловіків, так і у жінок і спричиняє значний психологічний дискомфорт.
Які різновиди алопеції бувають?
Розрізняють дифузну та гніздову алопецію. Відрізняються вони характером випадіння волосся. При дифузній алопеції волосся випадає великими об’ємами, але рівномірно, а при гніздовій – утворюються округлі осередки.

Причинами випадіння волосся можуть бути:

незбалансоване харчування;

стрес;

інфекційні та вірусні захворювання;

дисфункція роботи щитоподібної залози;

гормональний дисбаланс;

інтоксикація отруйними засобами та інше.

Також однією із найпоширеніших причин випадіння волосся може бути генетична спадковість. У такій ситуації під впливом зовнішніх чинників дефектний ген почитає проявлятися та негативно впливати на наш організм.

Лікування алопеції

При перших ознаках надмірного випадіння волосся, необхідно звернутися до дерматолога або трихолога. Консультація є обов’язковим етапом, адже допомагає чітко встановити вид алопеції, здати необхідні аналізи та підібрати найефективніші методи лікування.
На початковому етапі необхідно підібрати правильний догляд за шкірою голови, уникати стресів, налагодити процес харчування та наповнити організм необхідними вітамінами.

Також одними з найпопулярніших та результативних методів є мезотерапія волосся або плазмотерапії шкіри голови.

У першому випадку лікар косметолог підбирає спеціальний мезококтейль з необхідними вітамінами і за допомогою тонких голок вводить його в шкіру голови. При плазмоліфтингу в волосяний шар вводиться плазма власної крові, що забирається у пацієнта з вени за пів години до процедури.
Наша кров сповнена корисними мікроелементами й при відділенні плазми від крові залишаються поживні речовини, які й вводяться в шкіру голови. Плазмотерапія – безпечний метод, адже вона не викликає алергічних та побічних реакцій. Для максимального ефекту необхідно 3-5 процедур і стан фолікулів починає відновлюватися, а як результат, зменшується випадіння та зникає облисіння.
Плазмотерапія відносно новий, але дуже результативний метод, що активно сьогодні використовується у косметології.

Якщо ви стикнулись з проблемою випадіння волосся та вже спробували безліч різних методів, які не надали бажаного ефекту – зверніться до косметологічної клініки Verba Beauty. Наші кваліфіковані спеціалісти знайдуть метод, який гарантовано допоможе розв’язувати ваші задачі.