Новини

Ботулотоксин для корекції зморшок верхньої третини обличчя

М’язи на нашому обличчі постійно працюють та скорочуються. Внаслідок цього з’являються мімічні зморшки, а з часом і глибокі дермальні заломи. Максимальний ефект від роботи наших м’язів можна побачити у верхній третині нашого обличчя. З віком ми помічаємо «гусячі лапки», вертикальні зморшки міжбрів’я, горизонтальні зморшки чола та інші.
У косметології сьогодні активно використовується ботулотоксин для впливу на певні групи м’язів, їх блокування і розслаблення. За допомогою ін’єкцій у відповідні зони, препарат зменшує активність мімічних мускулів, розгладжує зморшки та запобігає появі нових.
Ботулотоксин блокує проведення нервового імпульсу до м’язів обличчя. При цьому ви як і раніше зможете посміхатися і хмуритися та дивуватися, але без негативних наслідків для вашої краси та зовнішнього вигляду.
Застосування ботулотоксину

Процедура допомагає не лише омолодитися і позбавитись мімічних зморшок, а й формує чіткий контур обличчя, знімає втомлений вигляд та надає здорового кольору і впевненості.

Процедура ботулотоксину абсолютно безболісна і чудово переноситься пацієнтами, адже перед введенням ін’єкцій, необхідні місця обробляються знеболювальним. Результат клієнт може побачити вже після першого сеансу і ефект тримається близько 5-10 місяців (залежно від стану шкіри, способу життя та інших зовнішніх факторів).
Часто ботулотоксин застосовується для профілактики молодшим пацієнтами, адже чим раніше розслабити м’язи – тим з меншими наслідками у вигляді косметологічних дефектів можна зіткнутися.
Перед процедурою необхідно проконсультуватися з досвідченим лікарем косметологом. Він зможе оцінити стан шкіри і підібрати необхідні дози ботулотоксину, узгодить з вами зони дії препарату, а також порадить додаткові процедури для покращення ефекту. Серед таких процедур можуть бути корекція зморшок, лазерний пілінг, неодимове омолодження чи мезотерапія.
Комплексний підхід до вирішення задачі завжди дає кращий результат і довготривалий ефект. Тому якщо ви хочете позбутися ряду косметологічних дефектів, омолодити шкіру, позбутися мімічних зморшок та відновити стан шкіри – зверніться у Verba Beauty. Наші спеціалісти підберуть найдієвіші методи для задоволення вашої потреби.