Новини

Догляд за шкірою після лазерної епіляції

Лазерна епіляція стала золотим стандартом для безпечного та ефективного позбавлення від небажаного волосся. Косметологічна процедура проходить швидко та безпечно і надає бажаний результат. Але важливо розуміти, що дія лазера не може обійтись від побічних ефектів, хоч і мінімальних. Серед них є подразнення шкіри, роздратування та свербіж. Це спричиняє значний дискомфорт та іноді може заважати жити звичайним життям. Саме тому важливим етапом є догляд після лазерної епіляції, що допоможе швидко відновитись та насолоджуватись гладенькою шкірою без небажаного волосся.
Як довго може тривати побічний ефект після лазерної епіляції?

Тривалість реакції на лазер може бути різною залежно від індивідуальних особливостей шкіри. Також на термін реабілітації впливає тип та колір шкіри, а також інтенсивність процедури і догляд після лазерної епіляції.

Чого можна чекати після епіляції?

Негайної реакції – одразу після епіляції шкіра може почервоніти і пекти, наче після сонячного опіку. Це нормально.

Перші 24 години після процедури – шкіра набрякає та з’являється дискомфорт та почервоніння. Важливо уникати сонячних променів, не приймати гарячу ванну, відмовитись від відвідування саун та бань ,а також утриматися від купання в річці чи басейні.

Наступні кілька днів – подразнення ще може зберігатися, але поступово зникає. Якщо ви відчуваєте свербіж, намагайтеся не чесати шкіру і частіше її зволожувати.

Через тиждень після процедури – усі симптоми мають зникнути і ви зможете насолоджуватись гладенькою та здоровою шкірою.

Як же правильно доглядати за шкірою після лазерної епіляції?
Лазерні промені спричиняють вплив на наші фолікули і на шкіру, тому після процедури необхідно підібрати правильний догляд після лазерної епіляції та максимально потурбуватися про епідерміс для свого здоров’я та комфорту.

відмовтесь від засмагання на сонці та від солярію на тиждень-два;

перенесіть візит в сауну чи баню на такий же час;

намагайтесь не відвідувати басейн та не купатися в річці, морі, озері;

зволожуйте шкіру за допомогою кремів чи охолоджуючих компресів;

використовуйте алое вера для заспокоєння;

відмовтесь від агресивного мила та скрабів;

тиждень після лазерної епіляції намагайтесь носити одяг з натуральних тканин та слідкуйте, щоб він не сильно прилягав до подразнених ділянок.

Правильний догляд після лазерної епіляції має велике значення для швидкої реабілітації епідермісу та відновлення. Виконання цих нескладних умов допоможе максимально легко пройти період після процедури, зменшити симптоми, уникнути подразнення та почервоніння.
Хочете гладеньку шкіру? Запишіться на лазерну епіляцію у косметологічну клініку Verba Beauty. Наші косметологи зроблять все, щоб досягти бажаного ефекту без подразнень та роздратувань.